Partners

Top Clients Reviews

Herşey çok güzel etler mükemmel servis Harika yemeğinizi yiyip tatlınızı istiyorsunuz arkasından çay, kahve ne diyebilirim. Bunların üzerine hoş.

Pelin Candan
Freelancer

Bursa'da gidilebilecek en güzel mekanlardan biri. Kalite, lezzet, fiyat hepsi çok iyi. Bahçesinde akşamları arkadaşlarınızla hoş sohbet.

Jale Palmer
Tıp Öğrencisi

Et lezzetleri harika. Sanırım kendi çiftliklerinde doğal ortamda üretilen etleri servis ettikleri için. Belkide bu yüzden fiyat kalite bakımından.

Erdinç Cevahir
Gazeteci
Feedback

Leave your Review

Maecenas est dui, commodo a rutrum eget, interdum vel lorem. Aliquam euismod dapibus turpis, vitae placerat purus vestibulum non. Pellentesque ut nisi viverra, dictum nisi sed.

  Testimonials

  What our clients say

  Herşey çok güzel etler mükemmel servis Harika yemeğinizi yiyip tatlınızı istiyorsunuz arkasından çay, kahve ne diyebilirim. Bunların üzerine hoş keyifli bir akşam.

  Pelin Candan
  Freelancer

  Bursa'da gidilebilecek en güzel mekanlardan biri. Kalite, lezzet, fiyat hepsi çok iyi. Bahçesinde akşamları arkadaşlarınızla hoş sohbet edebileceğiniz ve harika lezzetler tadabileceğiniz bir mekan.

  Jale Palmer
  Tıp Öğrencisi

  Et lezzetleri harika. Sanırım kendi çiftliklerinde doğal ortamda üretilen etleri servis ettikleri için. Belkide bu yüzden fiyat kalite bakımından oldukça uygun bir mekan. Bu et lezzetlerini kaçırmayın derim.

  Erdinç Cevahir
  Gazeteci

  Mekan konum itibariyle çok iyi bir yerde. Dobruca herkesin gidebileceği bir yer. Mekan bahçesi, kapalı alanı ve terasıyla bence herkese hitap ediyor. Bahçe düzenine bayıldım. İç dekoruda harika. Bence gidip görmeniz sonucu favori mekanlarınıza alacağınız bir yer.

  Recep Sezgin
  Metin Yazarı

  Etleri çok iyi. tam bir fiyat performans mekanı. Şehir veya ülke dışından gelen misafirlerinizi getirin derim, hatta arada yolunuz düşerse kendiniz için uğrayın. Fiyat performans bu kadar iyi bir restoran zor bulunur.

  Talat Haktan
  Organizasyon
  Yukarı Çık